Tady ho máme:
Luxusní nemovitosti a sponzoři proruské vlády: Kdo je inspektor životního prostředí od Motoristů?
Novým šéfem České inspekce životního prostředí je motorista Pavel Straka.
Veřejnost o něm nemá prakticky žádné informace, redakci Voxpotu se však nyní podařilo sestavit jeho podrobný životopis.
Strakova praxe v oblasti životního prostředí není dohledatelná, v Gruzii...
Ostatní kandidáty jsem znal, o tomto člověku jsem též nikdy neslyšel. Má opravdu vystudovaná práva? Kde a kdy? Není dohledatelný, to zas bude nějaká soukro pseudo škola 😄 Odborník na právo životního prostředí to není určitě, pokud tedy doteď nepůsobil na okresní úrovni někde v Africe... ale tak je to člen strany a to se cení!
asi moc bystry nebude, to je v podstate vyloucene, kdyz je u motoristu a kdyz si ho do funkce dosadil Turek, ktery na ministerstvu o vsem rozhoduje. Kvalifikaci pro nej je to, ze je motorista, jinak o problematice nevi nic
Co musí umět?
Bez odmlouvání zametat stopy po ekologických katastrofách estébákova molochu, určovat jejich náhradní viníky a jít na ruku výfukářským developerům.
Dokáže to? S papírem z Felvidéku určitě. Počet bytů? U realitního makléře se snad ani nepředpokládá, že by si to mohl pamatovat.
seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-z-babisovy...

Dávám panu neznámému 14 dní, pak se nebudeme asi divit, jak pomaže. Dnes má každý "klaun" CVčko na všech sítích, takže pan neznámý bude sousto pro investigativu. Hlavně aby seděl počet bytů, dovolených a styl komentářů na sítích. Na druhou stranu, slabší než skladník a maturant asi nebude. Jak najednou ten bonmot o přisátých pijacích, dostává úplně jiný nádech.... tak nějak do hovínkové barvy.
"Zrušte trafiky, volte profíky!"
vaše ANO
257