Diskuze se zaměřují na aktivity hnutí Milion chvilek pro demokracii, včetně demonstrací za nezávislost médií. Komentáře kritizují motivace a metody hnutí a diskutují o účinnosti a smyslu demonstrací.
Pár stovek pražských řvounů. Do Brna na demonstraci proti Landsmanschaftu to ne, ale vyřvávat na podporu nekompetentních médií to ano. Jen nechápu co řvouni nedají. Tím jen dokazují komu média patří.
Další demonstrace na podporu médií: Milion chvilek chce konec Klempíře ve funkci ministra - Novinky
Až se poplatky zruší, skončí i Milion chvilek. Je jich tam pořád méně a méně. Opticky to vypadá, že je tam více fotografů. Kdyby neměli megafon, tak ti lidé nevědí proč tam jsou. Ale taková procházka je zdravá, takže nic proti tomu.
Další demonstrace na podporu médií: Milion chvilek chce konec Klempíře ve funkci ministra - Novinky
Média nedáme, raději se zbouráme. Ale na plech!
16