Pokud by vláda sama zařídila, aby pozvánka pro prezidenta nebyla, jen aby ho ponížila, pak je to zase obcházení smyslu rozhodnutí ÚS. ÚS totiž uložil vládě zajistit prezidentovu účast na summitu a bez prodlení informovat NATO a organizátory, že prezident bude členem delegace.
Nepozvaný na večeři jít nemůže. Ale vláda by neměla dělat z protokolu nástroj pomsty.
Ale pokud vláda tu nepozvánku aktivně zařídí jako ponížení, právně i politicky si koleduje o další problém.
Je silene, ze vetsina novinaru komentuje ustavu, aniz ji zna. Jsme jako v protektoratni spolecnosti ve 40.letech a ritime se k e stalinismu. Diletantstvi vladne a laGerloch, jehoz rodice v aparatuUV KSC zavadeli normalizaci od roku 1969. Stbaci se spojili s vexlaky a ruskymi agenty a la Klaus a Zeman atp. , aby znicili republku. Jde o zjevny prevrat. Kdo si to neuvedomuje brzy pozna.
JJ jsme v Česku, Macinka řádně zadá úředníkovi , tak aby sám nemusel jít na dva roky na tvrdo za maření úředního rozhodnutí, úředníkovi se však nezadaří, okamžitá výpovĚĎ a nejtvrdší možná sankce ve výši 3 měs. platů, s nástupem ke Chladovi ihned! JO když může hradopodšpilasovská mafie džejárovat, tak my též, na hrubý pytel, hrubá nepřihláška!
Jo tak Babiš předpokládá.
Zase aby dělal někdo jeho práci. Ale v pohodě maximálně nepojede estébák a nebo ten rozmazlený fracek kočička. A počet bude stále stejný.
A ještě počítám že pojede nosič kufru Turek. 🤣🤣
Macinka možná přijde s tím, že Pavla nepřihlásili, že to nešlo, protože Macinkovi se vybila v mobilu baterie a Turkův mobil zrovna koluje někde v hospodě.
401