
To mě zavání taktikou kouřové clony. Vydá se "dokument" jakože ofiko, aby se ukázalo na summitu, že jsme se zavázali dávat 2% HDP do obrany. Pro voliče koalice to ale musí vypadat, že to tak nebude. Navíc, kde na to vláda chce vzít? Musí přeci uplácet důchodce, začít platit veřejnoprávní média a taky na dotace pro Agrofert něco musí zůstat... neasi...

Tahle vláda klaunů mě fakt dojímá. Otevřené nepřátelství vůči prezidentovi nechápu. Ani k Zemanovi se takhle předchozí koalice nechovala! Respektovala ho a snažila se s ním vždy domluvit. Nějakej Macíček, co je ve straně s nejmenším mandátem ve sněmovně, si přeci nemůže takhle otevírat papuli na prezidenta, kterej měl nejvíc hlasů v historii přímé volby prezidenta 😄

To přeci Babiš srovnávat nemůže. Buď mohl být ministrem někdo, kdo tomu kvalifikací, ale ani morálkou absolutně neodpovídá... anebo prezident pojede na summit, jako už 3x před tím a všichni prezidenti před ním. Tohle premiér fakt po*** 🙂

Jak jinak to mohlo dopadnout, že 🙂 za a) pořád jsou to programy naprogramované lidmi, algoritmy a tak. Za b) současná AI má "mentalitu" na úrovni dítěte cca 9. roku, takže se sama stále ještě má co učit. A dost si vymýšlí, nelze ji brát jako bernou minci, to snad pochopí každý, kdo s ní aspoň trochu pracuje. Takže zatím bych se nebál. Až začne opravdu "přemýšlet" sama za sebe a vyvíjet se nezávisle na zásahu člověka, který ji průběžně upgraduje, začne být...

😂🤣