

Nevím, jestli je víc tragické či komické, pokud si někdo myslí, že je nepostradatelný a nenahraditelný… Je to křeč ! Přehnaný obdiv k sobě samému, neukojitelná potřeba obdivu od druhých, absence nadhledu, empatie a kapky sebekritiky. Rovná se - narcisismus 🌼

Policie nemá páky…Ale poslanci mají páky ! Místo hašteření ve sněmovně mají se zabývati tím, co tíží většinovou společnost ! Koneckonců, to bychom po nich chtěli příliš, když sami ve sněmovně, v pracovní době, sosají. Vždyť mají imunitu…🙈Otřesné !

Už jste někdy viděli v sámošce rozmazlené, kopající děcko, řvoucí “ já to chci…😩”, přestože matka rozhodla, že NE ?! Ja ano 🤷♀️ Asi tak…
91