

K obsahu ale výhrady nemám, také to tak vidím. Zajímavý pohled na věc podává přímý účastník Anton Rašla ve své vzpomínkové knize Polní prokurátor vzpomíná. Byl mimo jiné kamárád Augustina Malára, ale zároveň levicovým intektuálem a (poválečným) komunistou. Pro Slovensko signifikantní.

Šmarjá, ta vaše umělá inteligence neumí slovensky ("Okrem povolených vstup zakázaný" - to je jak v slovenština v Bondovi 🙂) a nezná historii. Slováci neměli německé přílby a slovenský znak na rameni, To jste nesehnal normální fotku? Třeba tohle: steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=284

A mně je jich vlastně líto - je to sice jako by si prostý sudetský Němec jel stěžovat vůdci, že říšští Němci mu v rámci osvobození Sudet vyrabovali sklady, ale na podstatě to nemění. Odskákali si to obyčejní a vlastně nevinní lidi. Na druhou stranu je to velice ilustrativní - ale naši rusofilové to ne- a nepochopí.

Tak "nepřítel na ně útočí podlým způsobem"? A když to dělali oni Ukrajincům (namátkou zničení přehrady Kachovka, opakované útoky na Záporožskou jadernou elektrárnu, ničení rozvodné a teplovodní sítě města Kijeva v zimě), tak to bylo čestné, nebo co?

Dřív se tomu říkalo, že je vydržovaná, Teď je to "profese milenky".