

Sledoval jsem . Nevím kde paní novinářka přišla na to , že se v debatě někdo hádal . Opět zavádějící titulek . Oba akteři se k sobě chovali slušně a korektně byť neměli na určité témata rozdílné názory . Opravdu po dlouhé době slušně vedená debata i díky paní Kláry Divišové 👍💯🇨🇿

Česká televize a Český rozhlas jsou STÁTNÍ instituce !!!! Všichni zaměstnanci jsou zaměstnanci státu . Tak se ptám : co vlastně si tito zaměstnanci nechcou vzít ? Kdo jim co bere ? Co jim patří ? Je to vše jenom hra na svobodu slova , kterou tyto instituce nectí. Je to jen politická hra zhrzené opozice a jejich vazalú ( Milion chvilek atd )

Tak doufám, že všem podporovatele Ukrajiny začíná být jasné , že stojí na špatné straně barikády. Netvrdím, že Rusko je OK , ale Ukrajina v čele s Zelenský je účinné zlo . Ten kdo podporuje tuto zem je stejný zločinec jako jejich Zelenský.

Smutná zpráva pro český tenis , pro Markétu likvidační, je mě jí líto . Ale nejvíc mě štve ten dvojí metr při posuzování dopingovych přestupků. Swiatek, Sinner to nic nebylo ? Hold všude jde v první řadě jen a jen o peníze. Kdyby tito dva dostali podobný trest , přišlo by mnoho sponzorů o velké prachy. Bohužel, Markéta není pro sponzory atraktivní, ač Winbledonska vítězná nemá vlivne sponzory . A proto ji exenplarne potrestali.
37