

Nejvíc mě ohledně toho předběžného opatření dostala ta argumentace, viz jinými slovy řečeno on tam prostě jet musí, poněvadž tam jezdili i všichni před tím.
Tvl, já už se vůbec nedivím, jak to soudnictví u nás vypadá.

To jsou zase moudra. Prý dodnes nepřekousnul prezidentskou volbu. Na to by si tehdy pomohl, kdyby uspěl. Namísto premiéra by byl pouze kladeč věnců.
A toto mě pobavilo taky: "Ukazuje naprostou slabost a neschopnost si zjednat ve vládě pořádek".
A u Fialy to snad bylo jinak? Zastával se ministrů, i když někteří z nich byli naprostí diletanti.

Tak to jsem na tom lépe. Já to totiž tipoval přesně 3:0 a tudíž jsem měl za to, že bude rozumnější se vyspat a neztrácet těmi kopáči čas.
6