Šla nakoupit, 800m,krám do 22h.,nahlášení 23:30 h. Nějak mi to nesedí. Tří měsíční mimčo má být ve 20h.vykoupané,nakojené a spinkat. Závěr je tragický.
Matka v Německu vynášela do bytu nákup, někdo jí unesl z kočárku dítě. Policie našla kojence mrtvého v potoce - Novinky
Ta "naše vláda" je ostuda, zahraniční média si ji povodí.
Prezident musí žalobu podat, aby se ukázalo, kdo je v právu a také, aby vláda věděla, že si z nich nesedne na zadek.
70