

Koukám že je tu veselo. Pan Prezident je dnes asi poslední slušně se chovají člověk ve vrcholné politice. Jeho kompetence jako vrchniho velitele ozbrojených sil je podle mne nezpochybnitelna a doufám, že to uzná i ústavní soud. Po Masarykovi a Havlovi máme konečně prezidenta za kterého se nemusíme stydět.. A můžete se mnou i nesouhlasit ale nic vic s tím nenaděláme!

Tak celkem chápu proč to dělají ale proč takto složitě? Takže objednám těsnění za 50 Kč a k tomu drzak za 120 a přihodím obal za 80 (moje běžná objednavka) a musim za zásilku 250 Kč zaplatit +9 Euro takže cca 100 procent navíc?To jako fakt a bude se muset kontrolovat položka po položce? Proč to není podle celkové částky třeba?

Celý svět nacpal do vycviku a financování afgánských ozbrojených sil spoustu peněz, vůle i životů svych vojáků. Přesto tyto síly nebyly ochotné bránit svojí zemí svoji svobodu. Kdo není ochoten bránit svoji zemi , žádnou zemi se nezaslouží! Bohužel.... a platí to pro všechny země a národy...

Osobně myslím, ze velká část příspěvků jsou falešné zaplacené účty. Výsledek pak budí obavy. Pamatuji na konvoj americké armády vracející se do Německa. Internet byl plný nenávisti a ze neprojdou. Výsledek? Desítky tisíc vitajicich občanů kolem cest... to už totiž virtuálně nevytvoříš

Jaký je HLAVNI ukol státu, co jako občané od státu potřebujeme? Jednoznačně bezpečnost, vnější i vnitřní. K čemu by bylo zdravotnictví, školství, kultura či dálnice, pokud bychom se báli vylézt na ulici? A bezpečnost vůči napadení "z venku" se bez pomoci občanů zajistit nedá. A kdo není ochoten svoji vlast bránit, ten si žádnou vlast nezaslouží...

Držím panu prezidentovi palce!
37