

Trapné, trapné a ještě jednou trapné a to od všech. Chovají se jak malí kluci. Proč toto musíme poslouchat a sledovat ? Já s kamarádem, ač máme úplně odlišné názory na politiku, v pohodě jdeme na pivo, navštěvujeme se a žádná zášť. Tak proč to obě strany tak hrotí? Asi ego, a to je fakt smutné. No nic, musím jít spát, protože ráno musím do práce a tyhle kdy od obou stran mně tu práci opravdu neulehčí. Tak pa a dobrou noc.

Komediant Zelensky :-)

Zase všichni "demokraté" jen urážejí. Jak pronesl Karel Kryl " K demokracii mají nejdále ti, kteří jí mají plnou hubu ". Tak už Vy "demokraté" konečně respektujte volby. Ona se ta popularita ANO nesnižuje. Hm, to je blbý. 😁

No nevím, ale kamkoliv prezident přijede, tak tam vždy kritizuje současnou vládu. Vláda taky není perfektní, ale proběhly demokratické volby, tak by se snad sakra měli všichni domluvit a nechovat se jak malé děti na pískovišti. Takhle to akorát nahrává naším "nezávislím" médiím, která mají téma, které se dá rozpitvat a ve finále je z toho zase jenom "bramboračka" a zbytečné rozviřování problémů, které vlastně nejsou. Nechme "kluky" v politice, ať si to...

Kdo má odpovědnost ? Vláda nebo prezident ? Moudrý ví.