

Takže jestli to chápu správně, až mi někdo zavolá a řekne, že je policista, pošle mi fotku svého služebního průkazu a nařídí mi, že mám všechny svoje peníze v bance včetně úvěru a drobných v prasátku převést na bezpečný účet, tak jsem podle Bradáčové povinen uposlechnout? A až se ukáže, že to je podvodník, tak Ministerstvo vnitra obratem nahradí škodu?

Rád bych upozornil zdejší diskutující, kteří kampaň odsuzují, že s úmrtím školačky minulý týden nemá absolutně nic společného. Rozhodně skóre není myšleno jako tramvaj vs. školačka. To jen Novinky zase zmatlaly dvě nesouvisející věci dohromady. Kampaň probíhá už dlouho a skóre nemá přímou souvislost s žádným konkrétním úmrtím.

Ušetří se na opravách a údržbě budov. Super, o to více pak bude muset zaplatit další vláda. Takhle se to dělá! Jako v tom starém vtipu: dnes jsem ušetřil 1000 korun za benzín. Jak se ti to povedlo? Pojedu ho koupit až zítra.

"Slovenská vláda ve středu vyhlásila stav ropné nouze a rovněž souhlasila, že stát ze svých nouzových zásob zapůjčí bratislavské rafinerii Slovnaft 250 tun ropy."
To stačí tak na půl hodiny, to se slovenská vláda moc nepředvedla.

V té době vyhrávali, mysleli si, že mají USA díky Trumpetovi v kapse a k nějakým rozumným vyjednáváním se neměli. Jenže doba se změnila, všechno je najednou jinak a teď jen vyděšeně kvičí.
39