Macinka zcela jistě zapomněl.
Russaci jsou smolaři, písemne dohody nemohou dodržovat a o těch ústních vědi jen oni.... Tak to jsou teda pechfoglove. 🙂
Něco jako "dohoda" o nerozšiřování NATO. Russaci nedodržují ani oficiální smlouvy.... Klasický russky hnus.
od postupu nás delalila jedna nešťastná ruka v pokutovém území. Myslím, že to nebylo tak hrozne.
Macinko, tak ona to byla přeci jen pomsta... to bylo kecu o úsporách a racionálních rozhodnutích.... Ty jsi přeci jen ťulpas
Macinka je zoufalec, stále jen potvrzuje, že je nedospělý a že to celé byla jen pomsta.
"Byla by to opravdu velká ostuda, kdybychom se snažili...." nechat Macinku na ministerstvu...
2026 - se nám nedařilo... 🙂
To není puč Maco. Ale ty čumíš jak puk.
Macinka je mimo....
No, uvidíme, kdo se bude smát po rozhodnutí soudu, a kdo bude směšný. Myslím, že to Babiš tuší....
Babiš je jako Trump. Nový den, nový důvod.
Macinka zcela jistě zapomněl.
7