

Proč mají občané platit statisícový plat ředitele ČT a k tomu milionové odměny. Stačí aby měl průměrný plat. Až bude domů chodit s minimální mzdou, je možné se zamyslet nad poplatky. Uvidíme jak se k tomu postaví ÚS. Sem řekl, že je třeba šetřit na důchodcích. Teď je třeba šetřit peníze všech občanů.

Že by soud nutil platit občany za službu, kterou nevyužívá. No když uznal že invalidé a důchodci jsou pro stát vážnou hospodářskou škodou a posvětil tak stav legislativní nouze a že retroaktivita zakona v tomto případě byla pouze krátká je možné všechno. Ale nikdo nebrání občanům co ČT sledují ať dobrovolně platí poplatky. A mohou je třeba i navýšit.

Asi každý ví, že spravedlnost je slepá a rozhodně to nezobrazuje symbolizuje nestrannost a objektivitu. Jen to, že když je dost peněz dají se přivřít i oči. A jelikož je peněz dost oči zůstanou zavřené. To nakonec ukazují i rozhodnutí soudců v Čechách z poslední doby.
idnes.cz/praha/zpravy/zdenek-pelc-nehoda-alkohol
prazsky.denik.cz/krimi/zabil-autem-matku-s...


Tak co ta Evropa vlastně chce, ekologičtější vozidla, nebo horší a dražší vozidla pro své občany. V Čechách pak budeme jezdit plečkama z devadesátek. A Čína bude ekologičtější než EU. Již dnes v inovacích či ekonomicky předběhla EU o řádný kus.

Mají pravdu, ať vláda nepředvádí financování pod státní rozpočet, hlavně ať zruší poplatky. Oni si zaměstnanci již poradí ČT a rozhlasu poradí. Tak nebude brát ředitel statisíce a milionové odměny Ale trochu se uskromnit, jako nakonec všichni, krom politiků.
17