

Součinnost s vládou neposkytuje tento nevhodný a politicky nevyspělí prezident.Opravdu jen škodí celé zemi.Měl by ve funkci prezidenta okamžitě skončit.Jeho setrvání může zemi tak rozdělit,že to může vést k občanským nepokojům.Zdá se že referendum o jeho odstoupení je nezbytné.Snad si to uvědomuje i opozice,která tuto loutku vodí.

Fialový hnus zde opět kvičí!
1