

Svoboda slova v podání největších "bojovníků" za svobodu slova. Tenhle bizár vstoupí do historie naší země. Poklonkování Rusku, bezbřehá nenávist k Ukrajině a boj o dobře placená místa za jakoukoliv cenu. Kde je dno našeho úpadku?

Pan Radim Fiala na sítí X včera napsal: ,,Ministra obrany jsme nevybrali proto, aby dělal okázalá gesta, ale aby udělal pořádek v armádě. To, že je generál neznamená, že chce válku."
Když tedy SPD tvrdilo, že Petr Pavel chce válku, protože je generál, tak to byla lež?

Ten Haga je mi v tomto případě fakt líto. Totálně vyprodají kádr v podstatě za pochodu, náhrada minimální a vedení Bayeru si myslelo, že to bude hned zkraje sezóny fungovat? Být fanouškem Leverkusenu teď musí být utrpení, protože tohle bude hodně náročná sezóna.

Pro někoho je podezření z trestného činu koncem na politické scéně (za mě v pořádku) a kvůli tomuto podezření málem padne Vláda. Opozice se může přetrhnout, aby Vláda padla. Řeči o morálce, korupci a mafii.
Ale když je v podezření z trestného činu hlavní opoziční představitel, tak je z něj mučedník, žijeme v totalitě, soudy jsou zkorumpované a je to politický proces. Kdokoliv, kdo je ochoten volit současnou opozici, tak prodává sám sebe, ale především...

Jak může být poslancem země člověk, který zpochybňuje nezávislost soudního systému té samé země, jejíž je poslancem? Turek a spol. by si měli konečně uvědomit, že řízení země není počítačová hra, ve které si můžete upravovat pravidla podle toho, jak se vám to zrovna hodí. Pokud poslanec nerespektuje Ústavní soud, tak nemůže být poslancem.
223