

Nerad přilivám do ohně, ale toto je strašný propagovat reżim, který způsobil snad víc bolesti než NSDAP a pro info, nebýt otevření východní fronty, tak Sověti do té doby byli partnery Třetí Říše, takže ta takzvaná záchrana nebyla z dobré vůle.
Je mi to z toho na zvracení a nechci tady rozebírat nešťastné osudy lidi t to doby, ale Němci se k tomu všemu postavili a uznali chybu (samozřejmě, to co se dělo především lidem k táborech je neomluvitelné), ale aby tady paní...

Chápu, že se vždy najde někdo komu bude nová výstavba vadit.
Na druhou stranu rozmach Ostravě strašně přeju a podle mě k tomu na perfektní potenciál z pozice velkého města sousedící s ekonomicky rychle rostoucím Polskem.
Praha a Brno jsou moderní bohatá města a velkými investicemi, tak by ted mohla trochu jít do popředí i Ostrava.

Nejsem odborník přes koloběh života a přírodu, ale respekt všem těm kteří se snaží pomoct. Je slyšet hodně reakcí na to, že by se osud toho tvora měl nechat na přírodě, ale přecejen člověk je druh, který se někam evolučně posunul a má možnosti pomoci, tak proč bychom neměli zasáhnout a aspoň se snažit pomoci přežít. K čemu nám potom ten všechen ten technologický posun je? Ta pomoc tomu kytovci není jen o něm, ale i o nás (můj názor).

Ano, je to asi nereálné, ale konečně vrcholný politik, který se aspoň snaží uklidnit rozpolcenou společnost.
Bohužel v mnoha případech už to není o faktech a reálných přínosech politiků, ale výhry jedné nebo druhé strany - což je strašné pro ty kteří to vnímají a chtějí to fungování nějak posunout dopředu.

Plně souhlasim. A sem nesmírně rád, že zrovna tyto dvě země s největší morálkou a disciplínou (předpokládám, že někdo bude rozporovat II. Světovou nebo migraci) chtějí vytvořit něco co v opravdu mohlo fungovat na dodržování pravidel.

Bez nadsázky je to žena která je krásnější a krásnější.. smekám
66