
Jsem učitel, věřící, Moravák, volil jsem ODS a Pavla, fandím Ukrajině.

Jsem učitel, věřící, Moravák, volil jsem ODS a Pavla, fandím Ukrajině.
„Víte, normální prezident by tohle neudělal. Normální prezident se chce držet od letadel dál. Ale naše země musí být pořádně reprezentována,“ zahlásil v pátek Trump.
Souhlasím. Trump je všechno možné, jen ne normální prezident...

V zásadě asi krok správným směrem. Představuju si to tak že by se tím pádem mohli žáci se specifickými vzdělávacími potřebami koncentrovat v rámci ročníku v jedné třídě s asistentem a v druhé třídě by pak mohlo být o to vyšší pracovní tempo. Často totiž zapomínáme na ty "normální" děti.

Strašné. Nedělal bych to ani za 100k měsíčně.
3