

Konečně plníte slib daný voličům a za to vám tleskám. Nevím proč by měly firmy platit poplatky za své zaměstnance, když každý z nich musí platit i sám. Je to zlodějina, ale nakonec ODS spolu se Spolu,Piráty a STANEM nic jiného nedělala, než vymýšlela a schvalovala to, jak okrást všechny pracující slušné občany.

Je na čase aby došlo k revizi nicneříkajících pořadů, k redukci agendy zaměstnanců a jejich "nepostradatelnosti". Ten moloch, ve který se ČT rozrostla je potřeba osekat. Také hospodaření s penězi by mělo být kontrolováno a to ať to platíme ze státní kasy
nebo poplatky!!!!

Ústavní soud a soudci poskoci prezidementa. To je přece dávno známé, že tu žádná nezávislá justice není.
3