

Chápu,že si Babiš tímto ubohým příspěvkem, chce zachovat jejich přízeň,ale nechápu,kde na to vezme.Důchodci mají průměrem velmi pěkné důchody,které jim mimoděk dal Fiala,tak proč když u chtějí utrácet to nedají matkám s dětmi?

Prohnilý celý stát,když se jedná o státní zakázky.To co vypluje na povrch je jen špička ledovce.Všechny města,všechny městské úřady,nemocnice, dopravní podniky. Všude to je a je jedno kdo vládne.Korupce tu je 35 let a ještě roky to potrvá.

Padne tahle hrozná vláda.Tohle Macinka nedomyslel,prezident má obrovskou podporu u lidí.Kvůli blbému Turkovi
30