

Mám zkušenost s pražským revizorem v metru. Jízdenku syn zakoupil před vstupem do turniketu a hned za ním stál revizor. Ačkoliv mě syn řádnou jízdenku, platil jako by ji neměl - údajně měl minutu počkat a potom jít. Chápete to? Co jsou proti tomuto Švýcaři?

Když "vládnul Babiš posledně, rozpustil v době ekonomické konjuktury veškeré rezervní fondy a ještě nás rekordně zadlužil. A teď v podobné situaci chce prodat podle všeho dobře fungující podnik, který má zvuk a dobré zakázky i zisky. Proč? Aby měl na dárečky pro své voliče. Lidi, už se probuďte!!

Tak on by pan prezident tu žalobu nemusel podávat, kdyby se s ním Babiš nějak civilizovaně dohodl. Vláda není nadřízaná prezidentovi.
11