
"Jen ČEZ Distribuce letos do rozvodných sítí nalije přes 18 miliard korun. Téměř polovinu z této částky spolykají investice, které vyvolali zákazníci, především žadatelé o připojení nových zdrojů a baterií."
Tak by to taky meli ti zakaznici za to odpovedni zacvakat hezky ze sveho.
To se to stavi solar, kdyz se na to z kapes vsech da dotace a jeste pote se naklady na pripojeni vytahnou z kapes vsech pres zvysene distribucni poplatky.

Tohle je pro CR ten uplne nejhorsi scenar, jak to mohlo dopadnout.
Pojedou tam za CR 2 rozhadane osobnosti, pricemz jedna nema odpovednost za nic a druha za vse. Cokoliv se partneri od Pavla dozvedi, pouziji ve vyjednavani proti Babisovi. Ten si ted ani nemuze urcit vyjednavaci strategii, jelikoz Pavel mu ji s nejvyssi pravdepodobnosti rozboura.

Vlastnik ma snad pravo najemce vypovedet, ne?
Pokud spor neni o najemni smlouve, mel by to IMHO soud shodit ze stolu.
A jinak, vetsina sidlist funguje bez komunitniho centra atp., pokud je Bedriska uplne bezne sidliste, jak tvrdi, tak by to bez nej melo jit uplne bez problemu, ne?

Byla to velka slava, kdyz to poprve vzletlo, ale moc uspech to zjevne nebyl.
Vyrazeni u Air France po pouhych 10 letech provozu neni nejlepsi vizitka.