

Věc názoru. Pochopil bych v týdnu v 18,00. Ale sobota? Je to nejzajímavější zápas roku,vyvrcholení klubové soutěže a k tomu patří večer, osvětlení a čas 20:45 jak tomu bylo. Navíc velmi často je v 18,00 ještě dost horko a v Budapešti určitě bude. Tento čas není šťastný. V podvečer všem hezkou zábavu:-)

Slovinsko 2 miliony obyvatel. A podrtí nás ve volejbale, basketu, házené (záměrně píšu podrti, pač tam je rozdíl třídy, u vsech 3 sportů) a teď nás porazí i v hokeji. Slušný borci a národ, klobouk dolů.

Černému dodnes neodpustili lajdackost směr vzad a špatný rozhovor. Na druhou stranu to není kluk co lže, plive, fauluje lokty a oslabuje tým. Kdo sleduje tureckou ligu,tak musí uznat, že je to nejsikovnejsi hráč (možná i nejtechničtèjší) Besiktase.

Grande Paolo mě zklamal. Dle jeho vyjádření jsem koukal asi na jiný ČR tým. Všichni do toho dali max. A vše skvěle fungovalo včetně hráčské spolupráce a chemie. Trener udělal vše dobře..Neblazni,vždyť to byla hanebnost a ostuda na entou.
34