
přímá volba hodila vidle do vztahů prezident-vláda, chtělo by to pár žalob u US, aby se znovu určili prezidentské pravomoce... strašná škoda že Babiš nedal kompetenční žalobu na Pavla, aby se konečně ujasnilo jestli prezident může odmítnout jmenovat ministra, i když zase je pochopitelné, že Babiš měl strach, že by vyhrál a schytal by Turka ve vládě

jeje tady je hromada lidí co tu budou tvrdit, že plešatý týpek s hakačem rozhodně není neonacista, ale jen budhista, co chodí na chemoterapii... Každému je jasné na co se to hovadko odkazovalo a zastávat se ho můžou jen stejná hovádka.

Každý ANO ministr nejprve slouží jako otloukánek Babiše, aby Babiš mohl voličům ukazovat jak rozhodný vůdce to je. Bylo to krásně vidět za covidu, kdy měnil ministry zdravotnictví častěji než ponožky... a pak se stejně vrátil k Vojtěchovi

říkat pravdu dokáže každý blbec, ale lhát to je už těžší, protože člověk si musí pamatovat kde co řekl. A Prokop vážně není výkvět intelligence.
1