

Konfliktní toxický týpek Macík opět vzrušený v červeném pásmu stupnice, "onanuje" u pultíku ve sněmovně, kope kolem sebe jako vzteklá kobylka, plive jedovaté sliny a kritizuje všechny kolem. Zase jednou nebylo po jeho, jak je evidentně zvyklý už od dětství 😄 Neboj Macíku, Vašík Klausů tě pochová, pohladí po hlavičce a utěší 😄

Jenže my nejsme v civilizované zemi, ale v Agrofertistánu, kde probíhá proces agrofertizace všeho, včetně myšlení lidí. Teď je na řadě agrofertizace ČT a rozhlasu a to za nadšeného hýkání agrofertizovaných vymytých mozků.

"Ministr" z miniterstva kotrmelců to vidí zcela chybně. Schéma politického systému vychýlila tahle "vláda", která začala omezovat prezidenta. Ale souhlasit lze s tím, že přímá volba je skutečně nešťastná, byť ani kupčení s hlasy komunistů pro zvolení Klause nebylo nic pěkného.

Zhodnotil to realisticky, než by se zas někde zablekotal a ještě mu někdo prokazoval nějaké úplatky, je lepší to položit hned, vždyť už si přikradl dostatečně (na okamžitý odchod do penze v zásadě vyděláno) a nějaký pašalík mu kámoši z Anofertu jistě časem dohodí, když se osvědčil 🙂

Cha, až tam bude Macík někde žmoulat sklenku sektu v koutku a nikdo se s ním nebude bavit, až na nějaké lůzry ze Slovenska, tak to bude velké mrzení 😄
Zásadní je, že ty Macíkovo kecy o tom, že prezident nikam nebude jezdit, byly jenom plané pindy naší Mindy 🙂
U Motošašků teď musí být pěkný vztek 😄

Ondro, že ty jsi zase dneska kouřil přes míru, viď? 😄
1