

Baví mě, jak se tu vyrojila kupa zvlhlých obdivovatelů prezidentního rozvědčíka a urážejí tu všechny, co jsou na straně demokraticky zvolené vlády. Hýkají radostí, protože když nevyhrála volby neschopná vláda minulé čtyřletky, tak teď alespoň vyhrál jejich generalisimus. Ten ovšem stále dokazuje, že si dělá z huby s. Rá. Č, vzhledem ke svým prohlášením, že nebude zdržovat jmenování vlády, nebude jim házet klacky pod nohy apod. Bohužel od počátku dělá...

Tak bych ho tam vzala, a představila bych ho Trumpovi...to je ten, co o vás říkal, že jste odpudivá bytost a že by vám nepodal ani ruku. A jestli mu tu ruku rozvědčík podá, tak si dělá z huby sr. áč 🤷🏼♀️

Já jsem tedy neviděla, že by Alena Schillerova lapala po dechu 🤔😀😂🙈... To spíš Fiala se zajíkal vzteky 😂😂 Chová se teď jako pitomec. Ještě hůř, než když byl ve vládě. Zprasil co mohl a teď si vyskakuje 😡

Jestli je něčím ohrožena nezávislost médií, tak je to chování prezidenta 🤷🏼 Ať si nastuduje, jak se chovala třeba královna Alžběta II., vždy nestranně, spravedlivě, nikdy neventilovala své názory, nekecala do vlády...v zájmu lidu.... Mohl by si z ní vzít příklad! Zase komentuje co nemá komentovat 😡

Aha, takže kdo chce do politiky na nejvyšší úrovni, musí se stát téměř bezdomovcem, zbavit se všech majetků.... Pak mu budou zase pisálci vyčítat, že nic nemá a proto jde do politiky, aby si nahrabal. Kam jsme se to dostali 🙏🏼🙈😡 Místo abyste koukali, jak ti lidi pracují 🙈

Paní Lucie, co psala tento článek je asi nevidomá... Syn je po tátovi výškou, oči a vizáž má po mamince Marcele. A nevěsta je podobná kdo ví komu, ale Chantal Poullain tedy rozhodně ne. Nemůže být odlišnější. Ale už jsem si vlastně zvykla, že na Seznamu píší dost často nesmysly, lži a manipulace 🤷🏼

Tak, a teď očekávám stejně laděný rozhovor s premiérem, paní Stuchlíkova a pane Dolejší. Taky pokladejte stejné otazky a stejně interpretujte i odpovědi premiéra. Ano?
7