

Tady je důkaz, že člověk je strašné hovado. Ani se nedivím, kdyby nás vesmír nechal vymřít. A ještě jsou lidi, kteří se tomu smějí a říkají tomu tradice. Je to na zvracení. Vždyť je dokázáno, že člověk je největší a nejhorší predátor. Bez mozku.

Proč vůbec někdo napíše, že Slováci se potápějí. Když jenom Češi dokáží prohrát se Slovincema, kteří dají dohromady z celého státu 209 hráčů včetně dětí, dorostu atd. Spíš jsme na posr... my, dokonalí češi. Ale to tak bývá, když většina je bezmozku. No, hlavně, že tam máme dechberoucí Červenku, Sedláka, Mandáta a spol.

Ale nikdo neřeší, že tu běhá magor se zbraní, střílí jak se mu chce. Příště zastřelí znovu a možná i člověka, a zase to nikdo řešit nebude. Jak tenhle magor mohl projít psychologickými testy. Ale koupit se dá u nás všechno.

Zodpovědnost za vandaly mají rodiče, tak ať škodu uhradí ! Dříve to tak bylo a tolik škody nebylo. Teď je mánie všechno omlouvat, tak mají vandalové pocit, že můžou všechno ničit. Jako problém posprejovaných domů. Ať to uhradí rodiče za tuto nevychovanou pa..ž.

Baráž je nespravedlivá a samozřejmě se poslednímu z extraligy líbí. Podle Antoše extraliga nesmí ustoupit, vyjadřuje se jako když mu to patří. A o co se tedy hraje? Litvínov v pohodě odpočíval půl sezony, vždyť o co jde. Vedení extraligy nechce pochopit, že dříve to fungovalo, snažili se a bojovali o udržení či postup. Teď se ani nedivím že jsou ostatní znechucení a nejvíc hráči, kteří se snaží celou sezonu a pak jim vedení extraligy do toho hodí vidle s tiskovým mluvčím Antošem.

Myslivci mají jedinou schopnost, všechno zabít. Ať už jsou na Slovensku nebo u nás. A bylo by určitě pozitivní pro zbytek země kdyby se výše uvedený druh vymýtil. Občas to umí mezi sebou. Ještě nikdo neslyšel, že by myslivec udělal něco pozitivního.
12