Mě se líbí víc než první dvorní dáma :-)
Článek o hovně
Nejde video na nic naposled
Skvělá reprezentace naší země.
Pěkně hnusná asi z dotací EU.
pár lidí se sešlo, no a co?
Jediný správný způsob řešení je vystoupit z EU, pryč od europomatenců.
Sakra, jak se nastavuje v prohlížeči že nechci na autozive.cz? Ten nadpis vůbec nekoresponduje s obsahem článku a neni to poprvé.
Tak to jsme nečekali 😆
Pozdě bohužel pro nás...
Nestačím se divit lidské hlouposti, tohle nemá cenu poslouchat.
Pane Křečku, chtěl by jsem Vás požádat, aby jste nemluvil na veřejnosti a neroztrušoval nesmysly. Děkuji, Jaroslav Rech.
Mě se líbí víc než první dvorní dáma :-)
1