

Pane Honzejk, od úst smrdíte Vy. Udělejte nám přehled, co jste dokázal, kolik lidí zaměstnával. Zdali kromě komentování máte i jinou ekonomickou činnost a hlavně sdělte, jaké vysoky školy jste vystudoval. Pokud jen žurnalistiku na UK, tak byste se neměl vyjadřovat k Andreji Babišovi.

Jen ať president podá ústavní žalobu, klidně ji mohl podat už před měsícem a opírat o skutečnost, že mu vladní představitelé nechtějí povolit účast na summitu v Ankaře.
Aspoň bude jasné, jaké stanovisko sdělí ÚS ČR. Pokud je ÚS skutečně nezávislý, musí zvítězit ÚSTAVA ČR.
2