

Pan prezident se touto žalobou definitivně v očích českého národa znemožnil.Domáhat se soudně nějakých pravomocí je hodně za hranou.Měl by se podívat,kteří prezidenti z okolních zemí se zúčastní zasedání NATO v Ankaře.Ani jeden.To jenom ten náš chce být neustále středem pozornosti.

Ten rozvědčík je ale opravdu ubohý
14