

Nevim proc by zemedelskou pudu mel vlastnit nekdo jiny nez stat. V mych oci je to stejna komodita jako je strategicka surovina. Stat (obce) ma pachtovat pudu, ale ne prodavat. Pak to dopadne jako dalnice u HK kvuli Havrankove.

Proc resi zmrazovani platu, proc neprekopou cely system tak, aby byli politici trestne odpovedny za schvalene zakony proti prospechu nasi zeme. At je to Babis nebo Fiala politici by si za sve ohodnoceni meli zadlouzit taky odpovednost. Nechodis do prace? Smula mas Acko, hledas furt nejake vymluvi proc nemuzes byt v praci ke ktete jsi byl zvolen?? Bezpardonu nahradit jinym vyzirkou.

Nahodou, me je uplne kedno kdo si to tam oslavuje. A vsichni kdo tam byli mi jsou uplne nekde.... at se tim Babisem klidne zadavi, kdyz jim nevadi, ze je okrada. Alespon clovek vi kdo za kym stoji. A predkym se mit na pozoru.

Tak ono to dava logiku, kdyz si vemete co vse je dnes vydavano za traktor. Nekteri vycurani vnitrostatni dopravci nechali prestavet odpovidajici vozy za traktory. Usetri na pojistnem, silnicni dani i mytnem, ale mesmi jiz na dalnici. Tot u nas v CZ.

Macinka, dite to prerostle. Klauzuv podrzklacek se ucil u samotneho mistra arogance bez vyjednavacich schopnosti. Nedelal jsem si velke iluze, ze tato blada bude delat neco pro lidi, ale mylil jsem se takovoto komedii co od prvniho dne predvadi nevymysli ani v CT. Vlado dekujeme, ze se muzeme smat a za bricho popadat. Za 3 roky prijde jina vlada, ktera snad bude vladnout a to nam uz do smichu nebude. Snad nam budouci vlada vrati to co tato vzala...

Je videt ze samostatny rusky sport svet nezajima. Vsak jak dopadlo russke hrani na olympijske hry? Avsak chapu jejich frustraci z toho jaka to jsou nemehla, kdyz jejich valecna masinerie z tridenni operace trva patym rokem a pritom vsem tvrdi jak jde vse podle planu.

Ten naš "Pávek" (rozumej primer nasich lepsolidi a dezolatu, aby pochopili o kom je rec) je boziii president. Uz jeho kultivovany proslov je dukaz, ze jsme si dobre vybrali.
371