

Je dobře, že se prezident obrátil na nezávislou instituci jako je ústavní soud.
Jakékoli shazování ústavního soudu jako nezávislé instituce může jen neznalec nebo jedinec, který nerozumí sám sobě, a svoji smůlu bude svalovat na neschopnost jiných.

Za mě je dobře, že se to podalo, pokud je tu nějaký zvyk a ten je nyní porušen, je na stole možnost nechat rozhodnout nezávislou instituci, jako je Ústavní soud, rozhodnout.
Měli bychom se všechny hodit do klidu a táhnout za jeden provaz.

Přesně, Euro už tu je a potichu přichází ze zadu. Chápu , kdo nemá nic ze zahraničí a necestuje do zahraničí, tak si nedokáže představit výhody. Ale vidí nevýhody, které mu servíruje někdo, o kom ani neví co je zač a co tím sleduje, ale bezmezně mu věří. A tak jsme v situaci, kdy si Euro tu pojede v praralelním světe. Od 2024 si firmy můžou účtovat v eurech, za jistých podmínek a tohle se bude více a více prohlubovat. Euro 😍💪

Slabiš je stejný nebo horší než Trump.
Samy jeho firmy (aha oje převedl,…) si půjčují v Eurech, tři ze 4 nejbližších sousedů má Euro, o dalších ani nemluvě.
Polsko je na námluvách, a mi si budeme nechávat Českou Korunu? Ano klidně, ale ať jsou ty dvě měny postaveny vedle sebe jako rovnocenné, tak jak to bylo z přechodu z Marky na Euro,….
Stejně jsou u nás ceny u už více položek vyšší než v Německu nebo Rakousku...

Filip Turek je Kašpar. Nic víc.
2