

Koukam, ze si tady prisli vychutnat kavicku hlavne koblizci, tak jen houst. On vam ten koblizek za par let zhorkne, az se o vas stat po zasahu soucasne vlady nebude moct kvuli zadluzeni postarat. Doufam, ze tam soucasna vlada bude co nejdele, aby ten srab, do ktereho padnete byl co nejhlubsi. Pravicaci se o sebe postaraji sami, nepotrebuji, aby jim nekdo sliboval letajici pecene koblihy do huby.

V cele CR neni clovek, ktery by v NATO v minulosti zastaval klicovejsi roli nez prezident PP. V podstate nejvetsi odbornik co mame a vrchni velitel ozbrojenych sil jako prezident. Kdo jiny tam ma proboha jet? O cem tu ta debata vlastne je? AB a Macinka jsou jen ubozi, trapni a delaji CR mezinarodni ostudu.

Nejlepsi pruchodnost terenem ma Tatra, cesky vyrobek, za me dobre rozhodnuti. Zase tu mame hon na carodejnice, asi nekomu vadi, ze Tatra patri Strnadovi. Vznikl by tenhle clanek, kdyby to byla akciovka s 5000 podilniky?

Diky za takoveho prezidenta, doufam, ze se tou spinou nenecha uvlacet jako Caputova a bude kandidovat znovu.
121