

Armáda, naštěstí žádný dluh nemá, to pitomá vláda a lemplů na ministerstvu vyhazují stovky miliard, naprosto zbytečně. Nejhorší byl "nákup" F35, z něhož má prospěch tak akorát Lockheed Martin, protože žádné ještě dlouho mít nebudem a až nějaké dostanem budou k ničemu, neboť mají poruchovost je 60%.

Pisálku, jsi šiřitelem nenávisti mezi lidmi, protože nedokážeš unést volební prohru vohnoutů, kteří nám 4 roky jen škodili, zaplať pán bůh, už nevládnou, protože jim většina voličů dala stopku, slyšiíš pisálku? VĚTŠINA. Tak se holt budeš muset smířit i s tím, že tato většina si nechce ze zákona platit propagandu minulé vlády, kterou už pátým rokem ČT a ČRo šíří🙂.
V demokracii očekávám dobrovolnost a to je jediný správný princip placení jakéhokoliv média...
10