

Soudruzi, bylo by fajn to mít alespoň podle aktuálního znění, viz 100kW u TČ či FVE, co přístřešky, výrobky plnící funkci stavby, zařízení staveniště, a podobně!
Oni také vyšly změny, že?
Ale je náročné je nastudovat - za mne ostuda!!!
Píši nedostatečnou!

Nečetl jsem ostatní komentáře, ale z mého pohledu: Kdyby mi někdo musel nutně volat v dubnu na mojí dovolenou, abych ho vzal na nějaké jednání v červenci a chtěl to hned řešit - no nevím, musel bych si o takovém člověku myslet, že není moc bystrý, je psychicky rozevlátý a je neomalený, když mi volá zrovna toto na dovolenou. Ta akce je až za 3 měsíce!!! To řešení přece týden (nebo měsíc) počká... Osobně bych ho najust s sebou nevzal, ale asi jsem dost přímý v názorech. Tak hezký den

Pokud PP uspěje, už ho tady ani neuvidíme, vždy rozkáže: "Vládo chci jet tamhle a vládo zařiď to!"
To by nebyla ústava, ale služební postup.
Tak uvidíme, ještě sázím na zdravý rozum, ale jsme v Čechách!
5