
Jetr Bral

Uvědomuje si někdo, že naše armáda je jako celek shora zdola zkorumpovaná armáda nebojeschopných darmožroutů? Kteří spotřebovávají a nic nevytváří? Jistě jsou mezi nimi výjimky potvrzující pravidlo. A těch si vážím a vždy je podpořím. Uvědomuje si někdo, kdo to financuje? Ze to není stát, ale skutečně menšina tvrdě pracujících lidí, které už nelze dále vydírat a kteří jsou vydírání nepracující a spotřebovávajíci vetšinou? Uvědomuje si někdo, že tenhle...

Ale co mentální připravenost vojáků skutečně bojovat v reálných válečných podmínkách, zabíjet nepřátele a padnout pro vlast? Zabývá se v téhle jakoby jako armádě plné fotbalistových primadon vůbec někdo? V armád, kde motivaci není služba vlastu, ale pohodlný život plný benefitů?
23