

Chtěl bych vidět to znění žaloby, jelikož nikde v ústavě není napsáno, že musí být součástí delegace. Prezident reprezentuje, ale tady nejde o reprezentaci jako takovou. Bude se řešit rozpočet a vysvětlovat, proč neplníme 2 % dva roky po sobě. A o tomhle on neví vůbec nic a ani za to nenese odpovědnost. O tom, že podraží současnou vládu svými výroky a sliby, na které nemá pravomoc, se asi nemá cenu bavit. Ať se zúčastní neformální večeře, to mu stačí.

😅🤣 akorát ze se tam ma řešit rok 2025 a ten měl Fiala a také nesplnil, takže bude probírat to o čem Fiala lhal
15