Prezident stěžovatel, je to nejhorší co mohlo tuhle zemi potkat.
Není třeba to dramatizovat. Je to den kdy nad pravdou a láskou
zvítězila hloupost a chtivost ukázat nadřazenost.
A co To z Hradu vzít jako fotografa, to ho snad naučili jako
vyzvědače.
Náš opěvovaný pár opět září. Bohužel chytrost to není.
Smutné čtení ,kam se dá prolézt otvorem v zadu.
Opozice poslala To z Hradu, do opozice. Tohle ubrečené vítězství,je pro To prohra.
Ať tak nebo tak. Bezvýznamný ukňouraný,nechtěný si vynutil
účast na setkání kde nemá co říct. No je vidět, že i velitel roty
má v mošně maršálskou hůl, když si jí vybrečí.
Zatím nejlepší cesta, jak se znemožnit. To z hradu se ztrapnilo
a může za odměnu na Ukrajinu, kde mu rozumí.
Můj vzkaz nejvyššímu veliteli,stejně jako od neznámého vojína:
nasr.... jo nasr..... !!!!!!
Nejvíce mě zaujala, propagace evropských hodnot. Tak to
bych chtěl vidět, které to jsou. Asi rozvrat, chaos, migrace,
inflace, zadlužení.
Deep state zase chválí Člověka v plísní. Neziskovka nemůže pomoci už z principu. Nedělá byzynys. Neziskovky sloužící
politice jsou cesta do pekel. Viz Milion Chlívků, který požaduje
učinit statní televizi více státní.
Mistr kamufláže a politických polopravd. Tenhle člověk
připomíná, že Jidáš skutečně mohl existovat.
Rutte má statistický soupis nedůležitějších osob v NATO.
Náš zelený pygmej není v první stovce. Tak proč by měl
být být na schůzce někdo takový.
Prezident stěžovatel, je to nejhorší co mohlo tuhle zemi potkat.
4