

Je pravda že za to co se posledních pár let děje může globální oteplování a nárůst CO2 ale jako jediný kontinent který s tím něco dělá a uvědomuje si problém je právě a jen Evropa .
Podívejte se do Asie Afriky a dalších pro jedny je to pojem který nikdy neslyšeli a druzí ho ignorují .. když jim je zima tak si zatopí pneumatikou ,odpad vyhazují do řek a do moře ..

Ano Írán vyhrál na plné čáře a přeju jim to .
Ubránily se vzdušné převaze Izraele a USA kterym dokázaly X letadel radaru a raket sestřelit.Iran ukázal že dokáže najít páky jak hýbat se světovými trhy a ekonomikou .
USA se kromě velkých řečí nepředvedli .. hromada zničené techniky a utracených miliard dolarů a výsledek nula

Je smutné že si nikdo myslím že donutí Rusko se vzdát nebo nedejbože zastavit válku .A to nejsem žádný příznivec ruského Mordoru
Rusku je jedno kolik jeho vojáků umře nebo bude zraněno ,je jim zcela jedno kolik techniky jim Ukrajinci zničí .Z dějin víme že Rusům nedal problém spálená zem ..
Tahle válka se silou nevyřeší
2