

To jsou zbytečně silná slova.
Avšak z čeho tolik radosti nad tím, že prezident pojede do Turecka ? Co tam bude dělat ? ÚS nařídil ho notifikovat jako součást delegace. Nic víc. V jaké pozici ? Sám podle ústavy nesmí sjednat nic. Bude premiérovi podávat papíry společně s Macinkou a Zůnou ?
ÚS potvrdil, že zodpovědnost za zahraniční politiku nese vláda. Prezident tam bude pro ozdobu ? Rozhodnutí ÚS však respektuji, na rozdíl od jednoho demokratického...

Mne tyhle hrátky opravdu nebaví, nechci řešit, kdo začal, ale premiér by se měl s prezidentem gentlemansky dohodnout.
Jásání opozice je poněkud předčasné, prezident pojede, ale co dál ? Dostane snídani, oběd a večeři a přistýlku v hotelu ?
ÚS potvrdil výslovně, že za zahraniční politiku odpovídá vláda a z předběžných informací plyne, že se jednání bude točit v oblasti politiky. Jó, kdyby se plánoval útok na Rusko, tam by byl asi PePa lepší.

Prosím někoho z těch, kteří se dožadují zrušení zastropování cen také u nás, aby mi sdělil, co radostného očekává od toho kroku. Předpokládám, že se dožaduje i zvýšení spotřební daně na naftu na původní hodnotu, tj. automatické zvýšení ceny o 2 Kč/l. A co dál ? Děkuji.

Pokud vůbec netušíte oč jde, šetřete silnými slovy !
Stát umožní minoritním akcionářům, kteří investovali pro zisk a ne pro energetickou budoucnost ČR 😂, aby nefinancovali zdroje, tj. výstavbu JE, nejistý provoz uhelných elektráren apod., ale zůstali ve ziskové oblasti distribuce, tradingu apod., nebo akcie odprodali.
Zároveň tím získá 100% kontrolu nad energetickými zdroji. Nejde tedy o žádný rozprodej, ale naopak.

Je to marné, je to marné, je to marné ! Většina zdejších komentátorů netuší, že jde o krytí schodku již schváleného státního rozpočtu (tehdy měli řvát), který je deficitní. To znamená, že ty chybějící peníze vláda musí někde vzít.
Když to nepokryjí domácí střadatelé, rády je nahradí zahraniční banky a finanční korporace.
Když se Vám to nelíbí, investujte jinde, nebo si zašijte peníze do slamníku.

Tento paskvil (IS) je jen zástěrka k tomu, aby genderoví aktivisté mohli ještě více ( a v případě podepsání i vymahatelně) lézt do škol a blbnout tam se svými ideologiemi 35. či jakého pohlaví. Co by se změnilo na trestním zákoně? Myslíte, že je příliš liberální k násilí na ženách ? Žádejte jeho dodržování.
Co se týká souhlasu vlády: Záležitost byla (zaplať Bůh) ukončena vetem Senátu a teď jde jen o vymetení šuplíků se odpadem po Fialovi.

Bože, dnešní diskuze dosáhla dalšího dna, dosud jsem myslel, že nejhlubší místo na Zemi je Mariánský příkop.