Výbornà rada - dobře vyvětrat, když je venku 30stupnů….
Konečně si lidi nenechají dělat od politiků na hlavu !
Lidstvo si nezaslouží nic lepšího než vyhynout….
Při 12ti sklenicích vody bych byla asi při té šesté už na onom světě…..
Bože, to je 🐂🤦🏼♀️
Takže vstupenku prodají jen tomu kdo na místě složí zkoušku z němčiny ?!?
Podobnè nesmysly by neměly vůbec vyrábět
Nechutná informace
Hodně štěstí děvčàtkům i lékařům !
Nějak tu nevidim žádnou učesanou….
Kdybych byla o několik desetiletí mladší…..byl by to můj sen !
Myslim, že by mu bylo dobře v bohnicích
Výbornà rada - dobře vyvětrat, když je venku 30stupnů….