

Jak je možné že 37 let po revoluci mohou kandidovat na vysoké politické funkce lidé kteří vědomě působili v KSČ…..( pak to svádí na mladistvou nerozvážnost)… Copak tato země nemá dost slušných kandidátů nezatížených minulým režimem a ne jen pořád stejné dinosaury, kteří si střídají funkce…????

Žádná hvězda není, možná pro pana Paličku…. a za vše si může sám…. emoce jsou emoce, ale každý trochu myslící člověk by měl vědět kam až může zajít, v jeho případě to mluví samo za sebe…. Pokud ho vezme Koubek na MS vlastně by souhlasil s tím co tento primitiv dělal…..

Jak je možné, že v roce 2028, skoro 40 let po revoluci bude moci na nejvyšší státní funkce všeobecně kandidovat někdo, kdo má minulost spojenou s komunistickou stranou. Copak v České republice nejsou žádní slušní kandidáti nezatížení členstvím v této straně, nebo už spousta voličů zapomněla na rok 1989…a stačí jim dodatečná omluva o “ mladistvé nerozvážnosti” podpisu členství ??
69