

Pokud je klavír nový nebo téměř nový, tak je postup policie v pořádku. V případě, že se jedná o klavír starý, pak by se měli policisté léčit. Jestli se nepletu, tak zákaz obchodování se slonovinou je nelegální od sedmdesátých let. Tuším rok 1975 Tzn. vše co je prokazatelně starší je ok. Nejlépe by asi bylo odhadnout stáří klavíru nebo zjistit stáří dřeva z něhož je vyroben.

Mě to přijde divný i v otázce nerovnosti pohlaví. Kdyby tu kameru tam dal otec/přítel matky z úplně stejného důvodu, byl by takový problém posouzen stejně? Myslím, že ne. Dívka ve 13 se už může i intimně sebeuspokojovat a přide mi to od její matky hnusné a ponižující.

Mě by zajímalo, kde podle policie má řidič udělat povinnou přestávku? Když ji neudělá, dostane pokutu. Když ji udělá, ale na místě, kde to není dovoleno (protože tam kde je je obsazeno), tak dostane pokutu. A nejhorší je, když je policií donucen jet, i když už fyzicky je vyčerpaný tak, že to akorát tak zalomí do příkopu nebo jiného auta.

A v Německu bez háčku... v minulosti se Škoda začala stydět i za své logo a vymýšlela nové. Proboha, chce to míť trochu páteř a hrdost na tradici. Název a logo ja základ, stejně jako precizní práce.