

Presne jak jsem predpokladal US vlastne rekl vemte ho sebou,ale domluvte se.Jak jsem psal predtim,ja na premierove miste bych nechal vest delegaci prezidenta a nikam bych nejel.Vsak pan prezident podle svych nazoru vi co je pro CR nejlepsi a neustale rika jak to premier dela spatne tak kcemu by tam byl nekdo z vlady,ktera vlastne ted bude podrizena pouze tomu co se bude libit hradu!

Ct je ochotna setrit a usty reditele to znamena, ze na pristi rok uz maji projekty za 7 miliard po navyseni schvalene predchozi vladou.A pritom bylo jasne ze pokud vyhraje volby Ano tak se polatky pravdepodobne zmeni.To my nejak nehraje?!

Nadpis clanku rika,ze Babis ignoroval 2 dopisy od Pavla i kdyz on se chtel domluvit.Po precteni zneni obou dopisu nevidim snahu se domluvit v obou mu jasne dava najevo,ze chce jet a aby on to zaridil.O zadne domluve se v nich nepise!!! Tak k cemu odpovidat kdyz bylo jasne,ze vlada a premier o jeho ucast nestoji!

Ja byt na miste pana premiera tak bych se sesel s vladou a dohodl bych se s ni,ze kdyz tam pan prezident za katdou cenu chce jet(i za cenu zaloby a prebezneho opatreni) tak at vede delegaci,ale ja jako premier a predpokladam ze i ministr obrany a ministr zahranici se ji nebudeme ucastnit.Kdyz pan prezident vi nejlip co je pro nasi zemi nejlepsi tak proc by jsme tam meli jezdit my at si jede teda sam! At ukaze jak to teda dokaze obhajit kdyz vi vse nejlip!!!!

Tak on rekne ze za zahranicni politiku je zodpovedna vlada a on to respektuje,tak proc sakra trva na tom ze tam proste musi jet a jeste to dava k soudu?! A ty tri body te zaloby to je taky hezky fomulovane.Z te formulace vypliva ze prezident po soudu chce,aby mu oni posvetily ze jeho nazor je svaty a vlada ma skakat tak jak on chce.Zda se my ze se nas prezident skouknul v Trumpovy,jenze u nas to tak nefunguje! A jak neustale omyla to ze tam ostatni take...

Je super tech poslednich par vet.Takze jestli to chapu spravne prezident chce aby mu ustavni soud posvetil to ze cokoli rekne je svate a vlada se tim proste bude ridit! Zda se ze tim ze jsme chteli primou volbu prezidenta jsme vlastne presli na prezidentskou demokracii.Takze kdyz vlastne US rozhodne ve prospech prezidenta budeme tady mit takoveho maleho Trumpa.A jsem zvedavy jestli cely spor skonci a hlavne pokud soud rozhodne ve prospech vlady (kdyz pan...

Kurna kdyz my snizi plat v praci tak si asi take pujdu stezovat k ustavnimu soudu! Doslo vubec opozici ze to je hlavne o zpruhledneni hospodareni CT a Rozhlasu!! Ale ono je to jasne, kdyz se najednou saha na penize kamaradicku,kterym jsme je predtim prikleply ze?

Presne tento vyvoj jsem predpokladal.Jednim letadlem letet vsichni nemuzou tudiz pokud se ma setrit tak premier musi zustat doma,kdyz si prezident vymohl na US ze tam musi jet.Ja byt na Babisovym miste tak bych nikam nejel a predpokladam ze by nejeli ani ministr zahranici ani ministr obrany a pan prezident Pavel si muze na sammitu delat co chce!!
2