

Pokud nechtějí mít děti, jejich volba. Ale rozhodně by měli bezdětní lidé v produktivním věku platit výrazně vyšší daně, protože neinvestují do potomků a tedy do potenciálních přispěvatelů do sociálního systému a všechny takové peníze si utrácejí pro vlastní potřebu. V důchodovém věku je pak neživí aspoň částečně jejich děti, ale 100% stát.

Hlavně že stbák Bureš nepřestává útočit na bankovní radu ČNB a hlavně na jejího guvernéra, aby snížili úrokové sazby ČNB na úroveň eurozóny. Kdyby to rada udělala, tak tu dvojnásobnou inflaci máme u nás taky. Ale tomu ten slovenský mikromanažer rozumět nemůže.

Paní Bartha rozhodně není typ Anny proletářky a rozhodně jí nevěřím, že někdy byla chudá, jako kostelní myš a žila jen z ruky do huby. To mi ta dáma rozhodně na nos nepověsí, už podle jejích gest a chování je vidět, že byla naučena být dominantní a umět poroučet a rozkazovat. Typické rysy chování členů ANOfertu.

Je snad na ruSSkem okupované části Ukrajiny ukrajinština chráněným jazykem? Samozřejmě, že ne, okupanti potlačují ukrajinštinu maximálním úsilím, ve školách se všude učí zásadně rusky a Rusáci likvidují ukrajinskou literaturu, památky, historii. Přepisují ukrajinské dějiny, respektive se je snaží úplně vymazat. Toto je neonacismus v praxi, paní Zacharovová.

Takže další nákladné výdaje pro zaměstnavatele, pokud to budou platit oni, nebo pro daňové poplatníky, pokud to půjde ze státního rozpočtu. Někdo to zaplatit musí! Každopádně nižší HDP, nižší zisky státu i firem, nižší konkurenceschopnost práce. Takto tu životní úroveň Německa nebo i Rakouska apod. nikdy nedoženeme. V článku se uvádí, že to mají zavedené ve Španělsku, které patří mezi nejzadluženější země EU a je tam vysoká nezaměstnanost, zejména mladých...
104