

Tak klimatickou krizi jsme si zrušili, globální oteplování je mýtus a každý kdo říká něco jiného, tak je libtart.
No, v létě je sice teplo, ale ruku na srdce, kdy bylo v létě normální, aby byly 35+ teploty a o víkendu se to má šplhat ke 40?
Za dob mého mládí, což je taky nějaká doba, tak 30 bylo fakt hodně, teď…. Průměrné letní teploty, které v našich zeměpisných šířkách nejsou obvykle.

A zábavné je, že na Macinku za tyto slova nyní míří trestní oznámení 😄 Takže to máme trestní oznámení za výrok o tom, že je hnutí Duha teroristická organizace, že voliči opozičních stran jsou méněcenní, teď že Petr Pavel provádí Ústavní puč,....
A to tam sedí půl roku...
Kdy z toho vyvodí premiér důsledky?

Pokud prezident vyjádří přání, že se chce zúčastnit nějakého summitu, tak by vláda měla jeho přání respektovat.
Prezident zastupuje stát navenek, vede různá jednání se zahraničími partnery, navazuje diplomatické a obchodní partnerství, které pak jen doklepne vláda.
Jenže minimistr Pacinka rozhazuje ramena, neboť Kulatá legenda nebyla jmenována ministrem.

Prokopovy výmluvy jsou ve stylu "Pes mi snědl úkol."
Jak jako jde zapomenout, že vlastním x bytů a barák?
A argument s Fialovo milionem v kampeličce neprojde, neboť on ho uvedl, jen neuvedl, že je to v kampeličce, kde dle zákona o těchto bankovních institucí vzniká i podíl, tím pádem to jen špatně uvedl v přiznání majetku. Což ho též neomlouvá, ale alespoň to uvedl.

ANO, Motoristé a nepřiznaná koalice SPD vedou stát k bankrotu, ale přesto si myslí, že by komunální politiku vedli lépe... 😄
A jejich voliči jim k tomu tleskají a mlaskají blahem nad tím, že jejich děti a vnoučata nebudou mít důchody a nebudou si moct pořídit vlastní bydlení, pokud jim rodiče nedají miliony či něco nepodědí.

To půjde dost těžko, když naši proruští dezoláti a voliči SPD a ANO chtějí ten mír.
Tak jak to jako má vláda udělat? Ona chce taky mír a tak je jasné, že se zbrojit nebude.
Nebudeme provokovat, my chceme být neutrální, se všemi kamarádi, nemíchat se do konfliktu a kdyby nás někdo napadl? No tak se vzdáme, přece nebudeme eskalovat ten konflikt.
Nějak takto by mel mluvit Babiš, neboť tohle neustále pořvával na Fialu.