To platí i na ty co se omluvili?
Nej je zavřít penězovod.
Černá se bude nosit jen na základě povolení. Hotovo.
Náhodou, když neví jak dál, pošlou před kameru "závodní" auto. To je snad dost.
Vždyť ona tam měla zřejmě výhodné kšefty. Každý hájí své, ale dělat z toho morální hodnoty nevím.
Tak se bez těch hvězd i té veřejnoprávní služby v této podobě vyrovnám.
Taky mi to dělá starosti.
Má pravdu. Dávno neplatí to o darovaném koni a jeho zubech. Tak je jasné, nedávat nic.
Ukázali na co mají, tak hurá domu. Jinak škoda každého písmena.
Hluboká úcta před lékaři a lékařskou vědou.
Lituji všechny co ČT sledují. To asi neuvidí po páté opakovaný seriál Vyprávěj a podobná umělecká díla. Opravdová katastrofa.
Konečně. A stačilo se dohodnout a vyhráno je. Že jim to trvalo tak dlouho.
To platí i na ty co se omluvili?