

Patří mu to, skrčkovi. Jsou to ubožáci, ze se takto nechají ponižovat. Vzpomínám si na to, jak si Babiš při oslavování vítězství po nějakých volbách, nemohl ani vzpomenout, jak se jeho podržtaška Juchelka vůbec jmenuje. Pro Babiše jsou všichni, i jeho soukmenovci, póvl.

Byť jsem Piráty nikdy nevolil, musím se přiznat, že současným pirátským poslankyním fandím. Jsou sympatické, vzdělané a jejich projevy mají hlavu a patu. A chování Macinky? Svůj názor nemohu vyjádřit, protože mně by byl smazán.

Odebíral jsem Lidové noviny od prosince 1989, potom, co je koupil Babiš, jsem je musel odhlásit. Bohužel jsem přišel o rituál - papírové noviny, káva a cigareta, později už to byla jen káva a noviny. Dnes čtu všemožné noviny na internetu, ale není to ono.

Nějak mně nesedí ty počty ruské armády. Jinak ke článek zajímavý.
"Proti nim stálo asi 220 000 až 250 000 vojáků ruské 3. armády.
Ruské ztráty byly katastrofální. Jen během samotného průlomu a následných bojů padlo nebo bylo raněno více než 100 000 vojáků a dalších přibližně 250 000 padlo do zajetí"
Padlo cca 100 000 vojáků? 250 000 bylo zajato.

Proč by Babiš podával na prezidenta žalobu, když za něj prezident odvedl špinavou práci? Turek nemůže být ministr čehokoliv. I Babiš si toho musi být vědom. Zase se projevila jeho zbabělá povaha.
39