

Tak pokud chcete býti nazávislá tak proč jste zavislí na koncesionářských poplatků od občanů.Jo nechcete aby NKÚ viděl jak nehospodaříte s penězi od občanů.Za jaké hovadiny jste schopni utrácet nehorázné sumy.TAK TO ROVNOU VYPNĚTE A BĚŽTE VŠICHNI ZA POKLADNU A DO SKLADU.

Proč ten Velezrádce jde proti lidem a proti tomu aby byla kontrola financí kam jdou ty peníze a jak jsou vynaloženy.Asi tzv veřejnoprávní média dostávala od některých stran Fijalenkové bývalé vlády všimné aby vysílali to co jím ta strany určí Mám na mysl strany bývalé Fijalenkové vlády a toho šaška z hradů Pávka.

Zapomeň ty křivá hubo na nějaké tradice na které jste byly zvyklý od Fialy.A ohledně Ústavy tak Pávek porušuje každým slovem ústavu a dělá vše pro zánik České republiky.A Výborný tak to je jelito.Pávek jen hází klacky vládě pod nohy tí svým loobingem Spojených státu Evropských a dalších jeho vyjadření.

Ústavní soud řekl Pávek a o zbytku hradního cirkusu nebyla řeč
62