

Je to ostuda ČR. A podíl na ní mají obě strany. Bohužel,je to boj mezi prezidentem a vládou. A ten boj začal Pavel. Je zajímavé,jak se vyjadřoval k sestavení vlády Fialy a k rozpočtu. Vše mu bez mrknutí oka schválil,i když mu chytří poradci říkali, že je to špatně. Když se spolu štějají poslanci,není to tolik vidět. Když se spolu štěká vláda a prezident je to zahraniční ostuda.

Kdyby těm podvodnicím hrozilo 30-40 let natvrdo,když neřeknou,kde ty peníze jsou a ty peníze nevrátí, nebo 2-3 roky, když je vrátí s úroky zpět,hned by se ty peníze našli. Tý starý podvodnici dají sedm let na půlce ji i dceru pustí a dcera a její rodina do smrti nemusí hrábnout. A okradeným lidem zbudou oči pro pláč . V takovém právním humusu si tady žijeme.

Ve zdravotnictví chybí peníze a takovýhle nabob a je jich hromada to takhle dojej. A že město nic nevědělo? No ruka ruku myje. Komu asi odevzdal desátek? Stát se tu od revoluce neskutečně dojí a jsme ve stále větším zadluženi a řiti. Jdu blejt, velebnosti.

Zkorumpovaná soudní pakáž dává všem najevo,že se krást opravdu vyplatí. A všichni,kdo můžou toho náležitě využijí. Vždyť je to jen za podmínku.